Кременчужани обурюються, що за 5 грн їх возять у “роздовбаних” маршрутках (ФОТО)

Нові тарифи встановили. А кременчуцькі маршрутники не виконали і десятої частини обіцянок, які давали на засіданні виконкому.

Епізод перший: прощавайте, колготки

Це фото нам надіслала кременчужанка Тетяна, якій минулої неділі довелось їхати маршруткою №17 із Молодіжного. На фото бачимо ГОСТРУ металеву частину сидіння. Об неї не те що одяг можна порвати, а й травми отримати.

“Я плачу за новим тарифом 5 гривень, а мене продовжують возити, як і раніше. Де обіцяний комфорт?” – обурюється дівчина.

Епізод другий: “Частник наплевательски относится к этому роду бизнеса”

“Вісник” спеціально неперевів і цитує петицію, яку розмістили на сайті Кременчуцької міської ради. Кременчужанка, яку обурює жахливий стан маршруток, пропонує скасувати нові тарифи.

“Вы поднимаете цены на услуги перевозки пассажиров? Эти услуги не выполняются совершенно! Маршрутки в ужаснейшем состоянии. Если частное лицо не справляется, то я предлагаю взять на свой контроль городской администрации. Частник наплевательски относится к этому роду бизнеса. Если бы он не набивал свои карманы, а с периодичностью менял маршрутки, а не ездить в вонючих, прокуренных, громыхающих, разваливающихся маршруточках. Проезд не должен повышаться. Нет причин! Пересчитайте и перепроверьте!” – цю петицію Інна Федоренко зареєструвала 13 травня і на збір підписві є 250 днів.

“Вісник” і раніше писав, що кременчужан обурює сервіс у маршрутках за ціни в 5 гривень. Та жодної реакції на це не було. 

Все по темі: маршрутка  проїзд  тариф 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П’ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин