Що думають про Євробачення-2017 його учасники, західна преса та кого можуть покарати за «голу витівку»

Фаворит букмекерів італієць Франческо Габбані насолоджувався dolce vita у Києві і милувався українськими жінками. А ось іспанець Манель Наварро наважився зробити у Києві татуювання – українське слово – “музика”. Конкурсантка з Польщі Кася Мос, яка у вільний від музики час знімається для чоловічих журналів з благодійною метою, розкрила свій секрет, що підтримує фізичну форму за допомогою… українських вареників. Цим із телеведучою Катею Осадчею поділилися учасники цьогорічного Євробачення.

Про інцидент за участю пранкстера Віталія Седюка на своїй сторінці в Facebook написав військовий журналіст, офіцер запасу в оперативному резерві 95-ї бригади Мирослав Гай.

Те, що пранкстер Віталій Седюк, який у фіналі “Євробачення-2017” вискочив на сцену і зняв штани під час виступу Джамали, доводить, що наша співачка стала явищем і світовою зіркою.

Він нагадав, що Седюк раніше вже відзначався тим, що “намагався уткнутися обличчям між ноги Бреду Піту, і виходив на сцену Греммі замість Адель, і цілував Сміт і сідниці якоїсь зірки”.

«Багато смішної і повної дурні У нього є команда і роботодавці. Йому не раз наймали адвокатів, у нього вже був досвід СІЗО і громадських робіт в США Основна причина, чому він продовжує це робити -… Відсутність реального покарання і наявність бюджету – проїзд, готель, юристи, команда і т.д. Це чиста вода епатажу і провокація – … останнім є жанр в журналістиці. Це і спроба засвітитися в світі справжніх зірок, і гроші, і сумнівна слава Те, що вибрав Джамалу, означає, що вона став явищем і світовою зіркою», – вважає Гай.

Також він додав, що потрібно звинувачувати або карати не Седюка, а замовника.

До речі, під час оцінки Євробачення-2017 Посол Євросоюзу про голі сідниці не згадував. Він зазначив, що конкурс був проведений на високому світовому рівні.

“Я не є експертом в таких питаннях, але наскільки я можу судити, все пройшло на дуже високому рівні Це ще раз підтверджує те, що українці і Україна може виконувати всі на високому світовому рівні, коли йдеться про організацію таких подій.”, – сказав Мінгареллі на Софійській площі в Києві після відкриття Дня Європи.

Міжнародний пісенний конкурс висвітлювала західна преса. По-різному.

Журналісти німецького видання Deutsche Welle заявили, що в цьогорічному конкурсі немає «шоу фріків» або «пісень без смаку». У Німеччині відмітили, що відсутність російської конкурсантки є відображенням конфлікту між Україною та Росією. Що ж стосується фаворитів, то журналісти вважають, що ті, хто спостерігає за конкурсом заради музики, а не спектаклів, залишились задоволені успішними виступами Бельгії та Португалії. Про це вже повідомляє replyua.net з посиланням на Радіо Свобода.
Також у британському виданні The Guardian журналіст розповіли, що Україна до цього не бачила стільки туристів з Великобританії. Та й самі британці мають змогу дізнатись щось хороше про Україну та українців, крім вже звичних асоціації про Чорнобиль та війну. Можливо, вважають у The Guardian, саме після цього Євробачення до України буде їздити більше гостей з Великобританії. В іншому британському виданні The Telegraph заявили, що цьогорічний конкурс не розчарував, однак журналісти не пошкодували критики для українських ведучих. У виданні зауважили, що «три однакові білі чоловіки-ведучі «Євробачення», здається, були обрані в якості навмисного удару по цьогорічній темі конкурсу «Святкуємо різноманітність».

Все по темі: Джамала  Євробачення  музика  Франческо Габбані 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет