Україна домовилась з Китайською корпорацією доріг і мостів про будівництво мосту біля Кременчука

Де саме буде міст, не йшлося.

Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві.

Про це йшлося під час зустрічі української делегації під головуванням Степана Кубіва та керівництва Китайської корпорації доріг та мостів (ChinaRoad and Bridge Corporation), яка відбулася у Пекіні (Китай) під час Форуму “Один пояс, один шлях”, передає Урядовий портал.

Представники Китайської корпорації зауважили, що нещодавно ефективно завершили низку проектів на загальну суму $2 млрд, серед яких будівництво мосту у Белграді (Сербія) та дороги Гродно-Гомель.

У свою чергу Степан Кубів відзначив, що вартість двох проектів в Україні на загальну суму $400 млн.

“Пропоную Вам завершити підготовчі роботи щодо цих проектів не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією. Наразі буде створена робоча група для комплексного опрацювання цих інвестпроектів, до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну та Укравтодору”, – відзначив Степан Кубів.

Реалізація в Україні низки логістичних проектів сформує додаткові можливості для транзитних потоків у рамках китайського проекту «Один пояс і шлях». Йдеться про будівництво портових терміналів, елеваторів, рухомих складів для транспортування аграрної продукції, сховищ холодного зберігання.

Все по темі: Кременчук  міст  проект 

Карта депутатів
Банер
Банер
26 Червня, 2017 Понеділок
25 Червня, 2017 Неділя
більше новин