КП «Теплоенерго» стверджує, що оплату за тепло нарахували по середнім показникам

Вартість оплати за тепло у березні та квітні встановили по середнім показникам по місту. Перерахунок робили у зв’язку з тим, що на кінець лютого 53% багатоповерхівок у місті були обладнані тепловими лічильниками.

У Кременчуці вартість оплати за тепло у багатоповерхівках, які обслуговуються КП «Теплоенерго» зменшилася з 1 березня цього року. У порівняні з лютим, тариф став меншим з 31,11 гривень за 1 кв.м, до 22, 5789 гривень. Про це «Віснику» повідомив начальник абонентського відділу КП «Теплоенерго» Володимир Кіла.

Як відомо, у Кременчуці опалювальний сезон закінчився з подоланням 53% бар’єру зі встановлення кількості теплових лічильників. Саме це було необхідно для нарахування мешканцям багатоповерхівок, де немає лічильників, оплату за тепло по середнім показникам.
Так, ще у лютому повідомлялося про те, що у Кременчуці вже встановлено 49% теплових лічильників. 

«Зменшити вартість оплати за лютий ми не могли, – говорить Володимир Кіла. – Оскільки з моменту встановлення теплових лічильників, були певні технічні моменти (як передача їх на баланс, – авт.). Також, з моменту введення лічильників, згідно постанови Кабміну №865, необхідно зробити певні дії для розрахунку середньозваженого показника по місту. Ми свої показники виставляємо, ПАТ «Полтаваобленерго» свої, а потім виводиться середній показник по місту».

«Віснику» в абонентському відділі КП «Теплоенерго» повідомили, що ще в лютому тариф становив 31,11 гривень, а березні згідно середніх показників – 22,5789 гривень. В квітні тариф вже становить 1,70 гривень за 1 кв.м.
«Ми встановили тариф згідно середніх показників у березні, – зазначив Володимир Кіла. – Розрахований він і у квітні».

Проте, деякі кременчужани стверджують, що не побачили змін у своїх платіжках. Нарікають, як на ПАТ «Полтаваобленерго», так і на КП «Теплоенерго».

Все по темі: КП «Теплоенерго»  кременчужани  тариф  теплові лічильники 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин