Кременчуцьке паталого-анатомічне бюро через скандал закриють

 

Сьогодні до Кременчука приїхала депутатська комісія обласної ради з питань охорони здоров’я і соцзахисту населення аби розібратися в тому, що діється у паталого-анатомічному бюро, розташоване в Першій міській лікарні, яке в народі називають моргом.  Нещодавно виник скандал навколо його роботи, а саме неналежного надання послуг населенню. Туди всередину потрапила депутат міськради Валентина Гордєєва і побачила, як у нелюдських умовах один на одному лежать трупи.

Після цього міська рада Кременчука направила до обласної ради лист, у якому йшлося про можливість переведення паталого-анатомічноо бюро до Придніпровської лікарні, де вже відкрито паталого-гістологічне відділення і надає кременчужанам безкоштовні послуги, такі як бюро. Лікарня має відповідну ліцензію і готова надавати весь спектр патологоанатомічних послуг, повідомила комісії заступник міського голови Кременчука Ольги Усанова. Тому, за її словами, з обласним патологоанатомічним бюро договір співпраці можна розривати через неналежне надання послуг.

Начальник кременчуцького міського відділу охорони здоров’я Максим Середа додав, що з тілами в Кременчуці нікому працювати. Фахівці  через брак фінансування розбіглися, залишився лише один лікар, якому вже за 70 років.

Депутат Кременчуцької міськради, член депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соцзахисту Тетяна Сідерка зазначила, що розбиратися в ситуації треба було раніше. Адже тривалий час між міським управлінням охорони здоров’я та обласним департаментом тривало листування, а ситуація тим часом ставала дедалі гірше, доки не виник скандал.

Начальник обласного Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак відзначив, що такого ставлення до тіл, як в кременчуцькому морзі, бути не може. Він запропонував зібрати всіх фахівців-патологоанатомів в одному місці в місті і надавати якісні послуги. Чи буде це Придніпровська лікарня вирішать наступного тижня вже на робочій нараді медичних функціонерів.

Сьогодні рішення на комісії не приймалися, оскільки не було кворуму – з 8 депутатів облради, на засідання з’явилися лише четверо.

А за ганебну ситуацію у кременчуцькому морзі відповідальність не понесе ніхто. Адже попередній керівник звільнився, а нинішній всього два дні як на роботі. Якщо у когось з кременчужан є претензії до того, що відбувалося з родичами в морзі, в комісії порадили розбиратися у судовому порядку.

 

Все по темі: бюро  Кременчуцьке  паталого-анатомічне 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин