Енергетики нагидили, а відповідати довелося кременчужанину, який прибирав за ними

 

Працівники «Полтаваобленерго» після того, як обпилюють гілки дерев, аби вони не пошкодили електролінію у приватному секторі, рідко за собою прибирають. Мешканцям доводиться самим за ними доводити все до ладу. Одному з кременчужан це вийшло боком.

Чоловіку, який живе на вулиці Чередницькій, урвався терпець і він вирішив прибрати гілля, які накидали електрики після спилювання гілок. А куди їх дівати, коли навкруги немає майданчика для сміття? Чоловік вирішив просто спалити.

Побачивши дим, на місце приїхали поліцейські і склали протокол про порушення правил благоустрою. Документ направили на розгляд адміністративної комісії в мерію. Туди ж викликали й «порушника» – пенсіонера, якому 69 років.

«Молоді хлопці, жінка ще й компоту їм винесла, вони його випили, а потім склали протокол. Кажуть, що поїхали б і так, але повідомили в диспетчерську і тепер хочеш – не хочеш, а протокол складати потрібно. Інакше начальство не зрозуміє».

Більше того, за словами чоловіка, перед тим, як палити гілля, він зателефонував до КАТП-1628, аби вони його машиною вивезли. Але там відповіли, що «це ваші проблеми». Ось так через безвідповідальність комунальників пенсіонер потрапив під дію адміністративного кодексу, який передбачає за таке мінімальний штраф 340 гривень.

Втім адмінкомісія вирішила, що цей чоловік робив усе, щоб прибрати перешкоди для свого нормального життєвого устрою. І тому справу треба просто закрити. Тому штраф не потрібно платити. А людям у подібних випадках радять не підписувати протокол.

 

Все по темі: гілля  палити  штраф 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин