МФК «Кремінь» у Миколаєві непристойно обіграв господарів

У 31-му турі чемпіонату наша команда розгромила в гостях «Суднобудівник» і до першої ліги залишилося лише формальність

17 травня, 2017 рік. 15:00. м Миколаїв. Центральний міський стадіон. Друга ліга, 31-й тур. t +14. 150 глядачів.

«Суднобудівник» (Миколаїв) – «Кремінь» (Кременчук) 0: 7

Голи: Козлов 1 ’48’ (пен.) 86 ‘Степанчук 3’ Бгданов 10 ‘Іванов 11’ Тертишний 58 ‘

Козлов на перших секундах (!) відкрив рахунок в грі, скориставшись жахливою помилкою захисника. Це був найшвидший гол в нинішньому сезоні в другій лізі, а можливо і в її історії в цілому.

Не встигли господарі відійти від стартового шоку, як м’яч вдруге побував в їхніх воротах. Але далі – більше. Проміжок між третім і четвертим голами не склав і хвилини.

У другому таймі наша команда не зупинилася і вже на 48 хвилині з пенальті забила п’ятий гол.  Далі хлопцям залишалося тільки грати в своє задоволення, що в принципі вони й робили.

Офіційно «Кремінь» поки що не оформив вихід в першу лігу. Але вже мало віриться, що команда втратить цю можливість.

Все по темі: Кремінь  МФК  Суднобудівник