Литовська делегація зустрілася з мером Кременчука

У подальшому місто підпише договір про співпрацю.

До Кременчука сьогодні прибула делегація з Литовської Республіки, а саме міністр Гвідас Кєрушаускас, заммера міста Алітус Валє Гібене та директор адміністрації самоуправління міста Алітус Вітаутас Ястрямскас.

Мер Кременчука Віталій Малецький зазначив, що, як для України, так і для Литви майбутнє потрібно будувати у Європейському Союзі. Також слід будувати дружні та партнерські стосунки між Україною та Литвою.

«Ми вже співпрацюємо з Литвою, – говорить Віталій Малецький. – Впроваджуємо систему обліку використання тепла (у місті на багатоповерхівки встановлювали литовські теплові лічильники, – ред.). Також нам необхідно будувати нову котельню… Завдяки впевненому шляху нашої країни до Євроінтеграції, наші громадяни вже влітку зможуть подорожувати до країн ЄС та побачити інше життя».

Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас зазначив, що співпраця в енергозбереженні є важливою, як і обмін досвідом між литовськими та українськими підприємствами.

«Уже є сфери в яких ми співпрацюємо з Україною, – говорить Гвідас Кєрушаускас. – Це відбулося у таких містах, як Дніпро та Полтава. Ми збираємо відвідати Кременчук ще у вересні, як раз на День міста».
Як повідомив голова Асоціації сприяння міжнародного бізнесу та розвитку Андрій Мельник, підписання договору про співпрацю відбудеться, коли мер Кременчука поїде Литви.

Все по темі: енергозбереження  Кременчук  Литовська делегація  прибуття 

Карта депутатів
Банер
Банер
22 Червня, 2017 Четвер
21 Червня, 2017 Середа
більше новин