У Кременчуці під штрафні санкції потрапив колишній начальник УЖКГ Олександр Любенко

У адміністративної комісії кременчуцької мерії немає авторитетів. За порушення правил благоустрою наклали штраф на колишнього свого колегу, який свого часу займав посаду начальника УЖКГ, Олександра Любенка.

Справа стосується розритої у березні міськводоканалом ями у 278 кварталі,біля будинку №19, коли проводили аварійні роботи. Працівники управління благоустрою під час інспекції зафіксували, що яма не огороджена і немає попереджувальних щитів.

Наразі Олександр Любенко працює інженером з благоустрою ан КП «Кременчукводоканал». І саме на нього було складено протокол про порушення. Але, схоже, він виявився просто крайнім. Адже на засіданні адміністративної комісії він повідомив, що огородження розритих ям не входить у його функції. За це відповідають начальники цехів.

Адмінкомісія попросила надати копію наказу на підприємстві, де вказується, на кого покладаються дані функції. Однак документ так і не отримали. Тому саме на Олександра Любенка наклали штраф у 50 неоподаткованих мінімумів, а саме 850 гривень.

 

Все по темі: Кременчуці  Любенко  УЖКГ  штраф 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин