«Встановіть паркан, аби з поліції не надходили протоколи, де ваша будівля вказується, як робоче місце повій»

У Кременчуці міська адміністративна комісія оштрафувала власника недобудованого автовокзалу по вул. Київській за порушення Правил благоустрою міста. Штраф за безлад склав 60 неоподатковуваних мінімумів – 1 тис 20 грн.

Незавершену будівлю автовокзалу нинішній власник, за його словами, придбав три роки тому. Паркан він не встановив, оскільки ще не отримав дозвіл на будівництво. А без нього паркан вважатиметься, як самовільно зведеним. Однак члени комісії зауважили, що чоловік придбав об’єкт незавершеного будівництва, який з самого початку повинен буди огородженим, аби туди не лазили підлітки, бомжі та інші.

Голова адмінкомісії Валерій Мирошніченко взагалі зауважив, що краще огородити будівлю недобудованого автовокзалу, аби з поліції не надходили протоколи, де вона вказується, як робоче місце повій.

Крім цього підприємця зобов’язали навести порядок на прилеглій території і в самому недобудові.

Як відомо, в кінці березня у цій недобудові школярі знайшли розкладений труп, а потім один з підлітків опублікував відео знахідки в Youtube. Почалося офіційне розслідування. Експертиза встановила, що останки пролежали там приблизно 1,5 – 2 роки.

 

 

Все по темі: автовокзал  Кременчуці  недобудований 

Карта депутатів
Банер
Банер
26 Червня, 2017 Понеділок
25 Червня, 2017 Неділя
більше новин