Наступ на податківців: Аваков налетів на Полтавщину (ФОТО)

Затриманих звозять до Києва на вертольотах. Потім всіх доставлять до Печерського суду Києва.  

На Полтавщині полетіли голови начальника полтавської податкової та його заступника. У них, як і в інших керівників 15 областей України, нині проводять обшуки. Про операцію Арсен Аваков вже написав на своїй сторінці у Facebook та виклав фото.
Він повідомив, що це наймасштабніша операція, яка проводиться в Україні. Над цим працюють 1700 працівників Національної поліції та 500 військових прокурорів.

Крім цього, як повідомляється на сторінці каналу 112.ua, про теперішню операцію головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив на брифінгу. Так, сьогодні в країні проходила операція відносно перших керівників і їх заступників в 15 областях України Державних податкових адміністрацій.

“Вони мали пряму причетність до організацій функціонування, так званих, податкових майданчиків, – повідомив Анатолій Матіос. – Вони ж програмні підприємства, або транзитери для податкових ям. Внаслідок цього держава недоотримала, а фактична організація Віктора Януковича, змогла збагатитися за рахунок платників податків на доведених слідством суму 97 мільярдів гривень”.

Поки Арсен Аваков наразі дає у Києві прес-конференцію, туди ж звозять затриманих із усієї України. Роблять це на вертольотах. Потім, їх планують доставити до Печерського суду Києва для встановлення всіх обставин.
Серед затриманих, нині, поки двоє податківців із Полтави.

Все по темі: Аваков  налет  Полтавська податкова  Полтавщина 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин