У Кременчуці правоохоронців послали в «Державні лотареї»

Про це вирішили на нараді в мерії Кременчука.

Як зазначив начальник Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олександр Коцар,  правоохоронцями в рамках 20 обшуків було вилучено 357 одиниць комп’ютерної техніки, що застосовувалася для гральних дій, відкрито 2 кримінальні провадження.  На його думку, як один із варіантів попередження незаконної діяльності, є  виявлення власників приміщень, які здають площі   в оренду під гральні заклади.

Начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому міської ради Людмили Жорняк зауважила, що на підставі ухваленого в 2009 році закону щодо заборони грального бізнесу, у Кременчуці скасовані всі дозволи, що раніше надавалися для провадження цього бізнесу. Втім, після того, як у 2012 році було прийнято закон про державні лотереї, в місті  знову почали відкриватися заклади,   але вже під вивіскою «Державні лотереї».  Ліцензії на провадження грального бізнесу немає ні в кого.  Відповідно до чинного законодавства повноваження  рішення про припинення такої діяльності вирішується лише в судовому порядку.

Тож вирішили провести моніторинг закладів, які потенційно можуть бути учасниками грального бізнесу. Залучити до цих робіт дільничних інспекторів і спеціалістів контакт-центрів. А далі залучити працівників фіскальної служби, аби вирішувати питання через суд.

Все по темі: нарада  суд. мерія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин