Посла  Канади в  Кременчуці дуже цікавить молокозавод (ФОТО)

Бо він вважає, Полтавщину тим стержнем України, де поєднується аграрний сектор і промисловість. І баче в цьому величезний потенціал.

Сьогодні в Кременчуці перебуває з офіційним візитом Надзвичайний і Повноважний Посло Канади в Україні пан  Роман  Ващук.  До Кременчука делегація приїхала з Києва потягом цієї ночі.

Вже зранку відбулась зустріч міського голови Віталія Малецького з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні паном  Романом  Ващуком.

Під час цієї зустрічі пан Роман Ващук розповів, що його цікавить аграрний сетро, зокрема виробництво молока. У Кременчуці зацікавився молокозаводом. Пункт відвідин цього підприємства внесено до програми перебування делегації.

Окрім того заплановано поїздку на АвтоКрАЗ – розробки цього підприємства теж зацікавила канадську делегацію.

Також пан посол наголосив, що канадська сторона бачить значні перспективи на шляху встановлення партнерських стосунків із об’єктами господарювання Полтавської області, кооперацію в регіональний бізнес.

Щодо проекту «ПРОМІС», то Роман Ващук зазначив, що цей проект  спрямований на те, аби допомоги українським містам  – його учасникам стати самими собою, розвиватися на благо громадян. Він висловив надію, що  офіційна зустріч, яка наразі відбувається,  стане вагомим поштовхом для нових довготривалих канадсько-українських стосунків.

Все по темі: делегація  Канада  посол 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет