«З точки зору європейської естради, подібні конкурси нічого не показують», – Рибчинський в Кременчуці про «Євробачення 2017»

Перед концертом у Кременчуці відомий український поет Юрій Рибчинський , який був членом журі Євробачення розповів про подробиці його проведення. І про нюанси проведення в Україні.

 

 

– Завершився конкурс «Євробачення 2017». Ви були в журі конкурсу. Були його головою. Чи задоволені ви результатами конкурсу ?

– Євробачення з точки зору картинки і його проведення, були не гірше, ніж в Туреччині, Греції та інших країнах. Але справа в тому, що всю цю картинку робили не ми. Це приїхали голландці, поставили свою апаратуру. Працювали їх люди. Німець сидів звукорежисер. Я думаю, що наш режисер Олег Бондарчук міг би зробити це не гірше. І найприкріше, що, витратили 30 млн. грн., а все, що вони привезли, вони відвезли назад. Вони у нас провели, ми забезпечили охорону, готелі, машини, дороги, перекладачів, але сам захід проводили не ми. Ми були співучасниками цього заходу. Я вважаю, що такий захід не варто тих грошей, які були витрачені …

З моєї точки зору, тут є велика корупційна складова. Така ж, як ми проводили «Євро-2012». Якщо Ахметов з нуля побудував в Донецьку стадіон за 650 млн. грн., то реконструкція стадіону «Олімпійський» в Києві обійшлася в 2 млрд. Це зрозуміло, що це – крадіжка на державному рівні …

Тут потрібно відокремити, як пройшов захід і як виступали учасники. З точки зору учасників, то «O.Torvald» з моєї точки зору не є яскравим представником того творчості, яке є в Україні. Є цікавіше, яскравіше і саме місце, яке посіла група, саме це показало.

Наше журі перше місце поставило білорусам, друге – Молдові, третє – португальцю. Тут можна порівняти з кінцевими результатами: перше місце зайняв португалець, а третє – молдовани.

В цілому, з точки зору європейської естради, подібні конкурси нічого не показують … На такі конкурси, які були колись, завжди приїжджали перші номери будь-якої країни. Кращі співаки. Зірки … Якщо приїжджають зірки, як Патрісія Каас, то вони навіть не потрапляють в десятку … Сам конкурс – для домогосподарок або геїв, або фріків. Як ви бачите, в більшості випадків перемагають саме фріки. Це Вєрка Сердючка, Лорді, бородата жінка .. Це для мене не цікаво. Він не дає нових тенденції в розвитку евроестради. Які б євро стандарти не були, а перемогла пісня ретро. Пісня, яку заспівав португалець, це пісня, яка за своїм характером як мюзикл США 50-х років. Впав рівень естради, що можна з ретро піснею перемогти в конкурсі.

– Джамала заявила, що за інцидент на Євробаченні, який стався під час її виступу, карати суворо нікого не треба. Хто не спрацював, охорона?

– Не можна не карати. Ця людина займається цим не безкоштовно. Він з кимось сперечається, наприклад, на мільйон доларів і отримує гроші. Потім у нього є гроші відкуповуватися від правосуддя. Він на цьому заробляє. Про це треба говорити. Він не божевільний. Він обкакался країну на всю Європу. Як це не карати людину ?! Якби ви це зробили, то ви б сиділи. Джамала, якщо говорить «не карати», то буду думати, що вона теж з ним в частці.

Все по темі: Євробачення  конкурс  Рибчинський 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет