Сміттєвоз – снігоприбирач КрАЗ-5401 поїхав у Запоріжжя

 До Дніпрорудненської міської ради, що на Запоріжжі, у кінці минулого  тижня прибула нова спецмашина на базі КрАЗу. Сміттєвозне та снігоочисне обладнання на шасі автомобіля КрАЗ-5401Н2 змонтовано кременчуцьким виробником – компанією «Віва», кінцевий пункт призначення – КП Комунальне унітарне підприємство «Наш дім».

Нове шасі КрАЗ-5401Н2 вантажопідйомністю 5 тонн, обране замовником у якості бази, набуває швидкої популярності серед комунальників, незважаючи на свій молодий вік ( дата народження  – грудень 2016-го). Високі технічні параметри, суперманевреність та надекономічність якраз і стали тими основними чинниками, що помітно виділяють його серед аналогів. Технічні характеристики автомобіля: колісна формула 4х2, двигун – Євро 5, чотирициліндровий дизельний рядний потужністю 170 к.с., що має поліпшені техніко-економічні показники по витраті пального. Коробка передач  – 6-ступінчаста механічна. Кабіна комфортабельна, двомісна, як і на всій лінійці машин для міста.

Універсальний спецавтомобіль КрАЗ-5401 має подвійне призначення. Щорічно він використовуватиметься у якості сміттєвоза, а взимку на нього  додатково монтуватиметься снігоочисний відвал для розчищення доріг від снігу. Сміттєвоз призначений для збору твердих побутових відходів (ТПВ) із євроконтейнерів, їх ущільнення та транспортування дорожніми шляхами з твердим покриттям до місця утилізації. Навісне сміттєзбиральне обладнання має 12-кубовий бункер для ТПВ із масою завантаження в кузов 4200 кг, бокову, механізовану систему завантаження із гідравлічним приводом робочих органів, маніпулятор вантажопідйомністю 650 кг.

Сніговий поворотний відвал, шириною 2,5 м, має автоматичну систему керування, яка здійснюється водієм із кабіни.

Запоріжжя – ще один регіон на мапі України, де працюватиме нова потужна українська комунальна спецтехніка. Сподіваємося, що за «першою ластівкою» до Запорізької області відправляться автопилососи, ілососні, поливально-прибиральні та інші спецавтомобілі на базі КрАЗу.

ПрАТ «АвтоКрАЗ» із задоволенням відзначає, що нова лінійка спецтехніки, над створенням якої підприємство активно працює останні кілька років, системно розширюється та послідовно просувається українськими містами та містечками. Місцеві територіальні громади, які значно зміцнилися фінансово після децентралізації влади, останнім часом частіше віддають перевагу національному виробнику – заводу «КрАЗ». А Кременчуцький автозавод, у свою чергу, робить усе, аби задовольнити вибагливого споживача сучасною продуктивною технікою вітчизняного виробництва, яка працюватиме на благоустрій та економіку країни.

Все по темі: «КрАЗ»  сміттєвоз  снігоприбирач 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин