«Extreme-zone» в Кременчуге 2017 (ФОТО)

Кременчук – найекстремальніше місто України
У цьому переконували організатори «ExtremeZone-2017», що триває у Кременчуці сьогодні, 5 червня.
За головною сценою майстри графіті уже яскраво розфарбували нову рампу, яку до Кременчука привезли вперше і на якій уже пройшло чимало всеукраїнських змаганнях. Тут злітають у небо, одночасно перекручуючи кермо, найкращі любителі велоекстріму. На цьому ж майданчику показують клас хлопці на скейтах. Поряд під навісом нещодавно завершилася «Силова зона». Цьогорічний рекорд – 165 кг (жим лежачи). Його автор – Дмитро Погрібняк, який серйозно займається спортом уже 6-7 років. Це ж радить і кременчужанам – більше займатися спортом.
Поряд – запальні і драйвові танцювальні батли. Їхнім найменшим учасницям – 7 років. Але своєї граційністю, впевненістю та енергією вони не поступаються 16-річним учасникам змагань із хіп-хоп, Vogue, брейк-денс.
А ось на парапеті вигрівають животики кременчужани, які спостерігають за пляжним волейболом. Найсміливіші ж полізли у воду купатися. А найвитриваліші вздовж набережної навколо парку узяли участь у забігу.
Біля літньої сцени вперше у Кременчуці влаштували лазертаг за схемою «на виліт». Він схожий на пейнтбол. Але у цій грі суперника вражають лазером, схожим на пульт від телевізора.
А на самій літній сцені досить дивне змагання. Підкинути напівповну півлітрову пляшку з мінеральною водою так, щоб вона впала на асфальт денцем. Якщо встоїть – переможця приз.
А ще – міні-футбол, малюнки на асфальті для наймолодших у рамках акції «Ні – палінню», «живі» скульптури, тату-фесиваль, реп- і рок-фиступи на літній сцені, свої роботи продають майстри ручної роботи.
Загалом «ExtremeZone-2017» у парку «Придніпровський» триватиме до 22-ї години і завершиться виступом Dj ProBass (PJ-шоу, Fire-шоу).

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин