Отруєння в’яленою рибою зафіксували ще у трьох областях

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів зареєструвала захворювання ботулізмом у Полтавській, Сумській та Запорізькій областях.

Про це йдеться в повідомленні Держспоживслужби, передають Українські Новини.
Наголошується, що випадок захворювання на ботулізм жительки с. Нікольське Полтавської області, ймовірно, пов’язаний із продукцією виробництва “ПП Сидоренко В. З.”, що здійснює свою діяльність в Черкасах; співробітники служби провели позапланову перевірку у рибопереробному цеху даного підприємства.
“Під час перевірки встановлено, що будь-які відомості (журнал вхідного контролю сировини, результатів контролю виробництва продукції, технологічні журнали, копії товарно-транспортних накладних, якісних посвідчень та ін) з виробництва в’яленої риби відсутні, що зробило неможливим встановити факти виготовлення і реалізації продукції на цьому підприємстві (асортимент, кількість, місця відправлення тощо). Однак, згідно з письмовим поясненням підприємця, документи на продукцію, які були предявлені в торговельній мережі Полтавської області (а це посвідчення та декларація виробника) вони не видавали, підпис та печатка підроблені”, – сказано в повідомленні.
У той же час під час обстеження підприємства виявлено низку грубих порушень (відсутність експлуатаційного дозволу, незадовільний санітарно-технічний та санітарно-гігієнічний стан виробництва, недотримання потоковості технологічних процесів, відсутність відомчого лабораторного контролю та інші). Матеріали передані в прокуратуру Черкаської області.
Крім того, повідомляється про випадок захворювання на ботулізм жителя смт Недригайлів Сумської області, і захворювання, ймовірно, пов’язано з вживанням риби в’яленої домашнього виготовлення.
“Захворювання ботулізмом жительки Дніпрорудного Василівського району Запорізької області також, ймовірно, пов’язано з вживанням копченої риби невідомого походження, придбаної, за словами родичів постраждалої, в КП “Дніпрорудненский міський ринок”, – йдеться в повідомленні.
Фахівці Держспоживслужби Запорізької області почали розслідування цього випадку. Директору ринку направлено документи з вимогою до закінчення епідеміологічного розслідування тимчасово призупинити реалізацію риби холодного копчення суб’єктам господарювання, які здійснюють продаж риби на ринку.

Все по темі: отруєння  повідомлення  риба 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин