У Кременчуці заборонили купатися в річках. Вода вже брудна

Палочки в воді зашкалюють.

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що станом на 9 червня року в межах моніторингового спостереження проведений відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях  масового відпочинку людей.
За результатами лабораторних досліджень показники мікробіологічної забрудненості  води пляжів «Центральний» та в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно – гігієнічним  вимогам.
Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний»  на початку пляжу (район кафе «Ахтамар» )  та  наприкінці  ( район колишнього кафе «Арарат» ) становить 24000 (при нормативному 10 000). В р.Сухий Кагамлик  індекс ЛКП 13000 як на початку пляжу ,  так і в районі мостового переходу (кінець пляжу) ( при нормативному показнику 5 000). Індекс ЛКП – це орієнтовний показник, який свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми, яка може викликати гострі кишкові інфекції.
З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань під час відпочинку,  пропонуємо здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжах міста. А також закликаємо не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, особливо для купання, повідомив   Завідувач Кременчуцьким МВ ПЛД
ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» Василь Товстий

 

Все по темі: вода  палочки  проби 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2018 П’ятниця
24 Травня, 2018 Четвер
23 Травня, 2018 Середа
більше новин