Порошенко про безвіз: Кожен може випити кави в ЄС

Президент також вважає, що тепер кожен українець має можливість полетіти лоукостом до Варшави або відвідати Віденську оперу.

Президент Петро Порошенко заявив, що з введенням безвізового режиму з ЄС кожен українець має можливість скуштувати “фантастичну каву у Братиславі”.
Про це він сказав у Закарпатській області на церемонії з нагоди набрання чинності безвізу разом із президентом Словаччини Андреєм Кіскою.
“Сьогодні кожен українець може й має можливість випити фантастичну каву у Братиславі або полетіти лоукостом до Варшави або відвідати Віденську оперу”, – вважає президент.
Порошенко додав, що, своєю чергою, Україна запустила нові поїзди до сусідніх країн ЄС.
“Ми зі свого боку запустили нові поїзди до наших сусідніх європейських країн. Разом із прикордонною та митною службою спільно облаштовуємо пункти пропуску і будемо робити єдиний контроль з нашими словацькими, польськими, угорськими та румунськими партнерами”, – зазначив він.
Порошенко також підкреслив, що відповідно до Римського Статуту Україна є європейською державою.
“Чим більший прогрес ми демонструємо на шляху реформ, тим більше аргументів у мене і в українського народу з’являється для того, щоб надати Україні в перспективі членство в ЄС, тому що Україна є європейською державою, відповідно до 49 статті Римського статуту”, – сказав він.
Карта депутатів
Банер
Банер
26 Червня, 2017 Понеділок
25 Червня, 2017 Неділя
більше новин