Таки смердить: у Кременчуці в повітрі виявили перевищення вмісту хімічних речовин

Мер Кременчука на апаратці зізнався, що на сморід вже скаржуться його знайомі.  

Відповідними службами Кременчука збільшено кількість досліджень атмосферного повітря, це вже звіт завідуючого міької лабораторії Василя Товстого.

За інформацією Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», минулого тижня фахівці сертифікованого центру досліджень державної установи збільшили кількість обстежень на предмет наявності в атмосферному повітрі забруднюючих речовин.

Як зауважив керівник санітарної служби Василь Товстий, якщо раніше щотижня проводилося щонайбільше 10 лабораторних досліджень, то минулого тижня їх було 30. Упродовж звітного періоду Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» проводив спільні рейди з муніципальною екологічною лабораторією у напрямку дослідження атмосферного повітря на вміст шкідливих хімічних речовин у ньому. Василь Товстий наголосив, що 9 червня ними було зафіксовано перевищення фенолу та сірководню в районі Свіштовського кладовища, а також на проспекті Лесі Українки та вул. Молодіжній.

Наразі спеціалісти оформлюють протокол перевірки, який для подальшого реагування буде передано в відповідні служби, а також у виконавчий комітет Кременчуцької міської ради.

Все по темі: вміст  повітря  смердить 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин