Бунт у виховній колонії Кременчука: втрутилась прокуратура

Був зафіксований факт злісної непокори вихованців . В колонії буде проведена комплексна перевірка

14 червня в Кременчуцькій виховній колонії новоприбулі вихованці намагалися зчинити бунт, розгромили кімнати тримання, розбили сантехніку, меблі та порізали собі руки.

Про це повідомив УНІАН  з посиланням на заступника прокурора Полтавської області Олександр Савенко.

Він спеціально прибув на місце події.

За його словами, прокурорам стало відомо про надзвичайну ситуацію в Кременчуцькій виховній колонії, де був зафіксований факт злісної непокори вихованців.

«Дев’ятеро з них намагалися зробити собі якісь ушкодження і спробували такий собі бунт підняти… Їхні дії виявлялися у словесній перепалці, пошкодженні майна колонії… Там частково пошкоджено кімнати тримання, розбито сантехніку, меблі. Причиною такої поведінки вихованців, за їхніми ж словами, стало неналежне ставлення працівників установи: кажуть були причіпки, які ображають їх честь і гідність», –  версія правоохоронців.

Разом з тим, Савченко зазначив, що деякі з вихованців вели себе аналогічно і в інших колоніях до вчорашнього переведення до Кременчука.

«Ми перевіряємо також версію про спеціальну дестабілізацію обстановки. Версію про те, що їм заборонили курити і користуватися мобільним, що незаконно, про яку говорять журналісти, я не чув», – зазначив Савенко.

Він також повідомив, що вихованці пошкодили руки, і зараз йде перевірка, хто і які дістав ушкодження.

«Зараз вивчають лікарі ці тілесні ушкодження… В колонії буде проведена комплексна перевірка», – заявив заступник прокурора області.

За його словами, до ЄРДР внесено відомості за фактом тілесних ушкоджень та за статтею, що стосується належного виконання обов’язків працівниками установи.

Все по темі: бунт  колонія  непокора 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин