На кременчужанах за два дні заробили майже 100 тисяч

Одним зняли причину за 56 «штук», іншим пообіцяли гроші та виграш у конкурсі.

56 000 гривень, 24 000 і 10 000 гривень виманили шахраї у по дитячо-наївних кременчужан. Такі гроші професійні зловмисники з чудовими навиками психології і акторської гри змогли заробити усього за два дні, 13 і 14 червня.

Раніше «Вісник» вже повідомляв про те, як аферисти «розводять» кременчужан?

У прес-службі кременчуцької поліції повідомили, що 56 «штук» видурили у 73-річної жінки, якій пообіцяли зняти причину (порча, – рос.). Це сталося на вулиці Республіканській, біля її будинку. Чи зняли пенсіонерці причину, поки невідомо, але гроші точно взяли й повертати не збираються.

Без 24 000 гривень залишилася 70-річна кременчужанка завдяки тому, що повірила у можливість виграти в розіграші. В результаті, жінка гроші заплатила, але переможницею, так і не стала.

Найменше з усіх, лише 10 000 гривень, аферистам подарував 84-річний чоловік. Йому повідомили, що нині «Дітям війни» у Кременчуці видають гроші. Кошти прийшли видавати й йому… Але, коли невідомі пішли, пенсіонер не дорахувався цілих 10 000 гривень.

«Інформацію, яка надходить щодо видачі коштів, конкурсів, виграшу, потрібно перевіряти, – говорить прес-офіцер кременчуцької поліції Анна Васенко. – Шахраї повідомляють про розіграші, а люди – вірять… А впускати до себе у помешкання невідомих осіб, взагалі можна тільки після перевірки. Якщо прийшли з якоїсь установи, потрібно туди зателефонувати й запитати, чи відправляли вони когось? Наприклад, перевірити лічильник, або видати готівку і т.к.

Також, слід завжди повідомляти родичів та сусідів про те, що вам щось пропонують. Не бажано діяти на емоціях і сліпо вірити у те, що в житті можна запросто виграти якийсь приз. У надії на виграш чи грошову допомогу, у 95% випадках, це призводить то того, що громадяни стають жертвами зловмисників».

За всіма фактами правоохоронці порушили кримінальні провадження за ст. 190 ККУ (шахрайство). Розпочато слідство.

Все по темі: 100 тисяч  аферисти  зловмисники  кременчужани  шахраї 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин