За 8 розбійних нападів у Кременчуці засудили бандитське угрупування

Троє чоловіків і одна жінка робили «нальоти» на будинки мешканців Полтавщини. По гроші та техніку вони приходили з газовим пістолетом у руках, бітами і ножами.

У Кременчуці Крюківський районний суд засудив чотирьох зловмисників, які на території Полтавської, Київської та Дніпропетровської областей, скоїли вісім розбійних нападів.
Прес-служба Полтавської прокуратури повідомляє, що таку кількість злочинів злочинне угрупування скоїло протягом квітня 2016 року.

До бандитського складу входило троє чоловіків і одна жінка. «Нальоти» на своїх жертв вони скоювали з застосуванням ножів, бітів, газових пістолетів. Собі зловмисники привласнювали гроші, побутову техніку та інші цінні речі. В одному з будинків прихопили із собою навіть парфуми. Потерпілим було завдано збитків на загальну суму понад 150 тисяч гривень.

Крюківський районний суд визнав зловмисників винними за ч. 3 та ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій, вчинений за попередньою змовою організованою групою, поєднаний з проникненням у житло). Вони отримали від 2 до 8 років позбавлення волі. Організатор групи проведе за ґратами 8 років і 3 місяці.

Все по темі: злодії  розбійні напади  суд  угрупування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин