Вперше на Полтавщині пройшло велике лицарське побоїще (ФОТО, ВІДЕО)

16 сучасних мужніх лицарів вийшли на двобій проти такої ж команди супротивників – минулої суботи у Горішніх Плавнях влаштували лицарські турніри в рамках Фестивалю історичного середньовічного бою.  Найвидвищнішим став саме масовий турнір. Організатори стверджують: такоко на Полтавщині ще не було.

Фестиваль проводили в мальовничому куточку, півострові Барбара. Окрім ристалища (поля для турнірів) облаштували містечко майстрів, харчевню, була кузня.

На цей фестиваль з’їхались представники лицарських організацій і клубів з різних міст України: Києва, Сум, Полтави, Житомира, Горішніх Плавнів, Кременчука, Криму.

Те, що тут не лише цікаво, а й екстримально, було видно з перших виступів. Це про турнірне змагання сам на сам у категорії «щит-меч».

До останнього тут боровся представник Полтави, та у фінальному двобої поступився представнику Житомира.

Та й найцікавішим були саме масові бої. Подивитися на це видовище приїхали шанувальники лицарства з інших міст. Відразу судді попередили глядачів, щоб відійшли на безпечну відстань. Бо той же меч, чи сокирка, випадково випущена під час бою, може пролетіти декілька метрів. Тож травмуватися можуть не лише учасники двобою. А травми були – одному із лицарів знадобилась допомога. У бою до крові чоловіку розбили голову.

Та три двобої пройшли на одному диханні. Самі ж сучасні лицарі говорять, що це не наймасовіші турніри. Іноді на полі збираються більше півсотні учасників.

Так учасники цього турніру пригадують, як змагались в Тростянці в масовому бої 32 проти 32.

А ось про деякі премудрості сучасних лицарів «Віснику» розповів представник київського клубу Ярослав.

Отже: на лицарю захисного обладунку зо тридцять кілограмів, меч важить від 1400 до 1800 грамів, і ще щит не легенький. І оце в оцьому всьому потрібно не лише рухатися. А ухилятися від ударів супротивника. Ще і самому наносити удари наносити. Щодо лицарського меча, то тут головне не його вага, як його скували. Кладеш на руку – і має бути баланс.

Ярослав, промовчав про вартість свого захоплення, каже недешево. Та бачачи, як горять в хлопця очі – розумієш, що лицарство – то не захоплення. То вже і є його життя.

Поруч з дорослими лицарями тренувались хлопчаки. І нічого, що мечі замінювали м’якенькі палки-довбилки з поролону. Пристрасті були на цьому ристалищі ще ті.

Все по темі: бій  Горішні Плавні  лицарі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
27 Травня, 2018 Неділя
26 Травня, 2018 Субота
25 Травня, 2018 П’ятниця
більше новин