Які паспорти не можна отримати у ЦНАПі Кременчука

 

Із 19 червня у кременчуцькому ЦНАП тимчасово призупинено прийом документів на послуги з оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року.

Дане рішення зумовлене тим, що приймаючи документи адміністратор ЦНАП не має можливості ідентифікувати особу,  яка  звернулась за отриманням адміністративної послуги, зокрема, порівняти відомості та фотозображення з даними,  наведеними у заяві про видачу паспорта, який втрачено/викрадено, та вклеєною до неї фотокарткою та здійснювати інші дії, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України». При цьому громадянину необхідно  додатково звертатись до суб’єкта надання послуги.

Надання послуг із оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року призупиняється до вдосконалення Єдиного державного демографічного реєстру.  Про що буде додатково повідомлено.

Все по темі: Кременчук  паспорт  ЦНАП 

Карта депутатів
Банер
Банер
26 Червня, 2017 Понеділок
25 Червня, 2017 Неділя
більше новин