Внаслідок вибуху в Києві загинув загинув військовий розвідки Міноборони України Максим Шаповал

Вибух автомобіля в Києві, який стався зранку 27 червня у Солом’янському районі Києва, поліція кваліфікувала як теракт. Внаслідок підриву загинув 39-річний військовослужбовець, керівник спецназу Головного управління розвідки Міністерства оборони Максим Шаповал.

Сайт “24” зібрав усю інформацію, яка на цей момент відома про загиблого внаслідок вибуху в Києві Максима Шаповала. Зазначимо, теракт стався на перехресті вулиць Солом’янської та Механізаторів о 8:16. Водій, яким виявився чинний військовий Максим Шаповал, внаслідок вибуху авто загинув на місці. У Міноборони офіційно підтвердили цю інформацію. Крім, того, постраждали двоє людей, які проходили неподалік.

Співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал – 1978 року народження. Він керував підрозділом, який брав активну участь у захисті України від російської агресії, в бойових діях на Донбасі, в тому числі на тимчасово окупованій території. На місці вибуху правоохоронці знайшли службове посвідчення ГУ розвідки Міноборони.

Зазначимо, єдиною силовою структурою, підпорядкованою ГУР Міноборони, є 10 окремий загін спеціального призначення. Однак підтвердження, що Шаповал керував саме цим загоном, наразі немає. Це єдиний підрозділ, який може бути негайно задіяний за кордонами України: спеціальний підрозділ ГУР МО виконує широкий спектр завдань щодо захисту інтересів України за її межами і забезпечення безпеки її громадян за межами країни. Загін складається виключно з офіцерів, більшість з яких мають досвід бойових дій. Військовослужбовці загону мають водолазну, повітрянодесантну, гірську підготовку. Дислокується в Києві. Діяльність підрозділу тримається в таємниці.

На момент вибуху Максим Шаповал їхав в чорному Mercedes, зареєстрованому на Ромася Дмитра (1987 року народження). На автомобілі були встановлені номери, зареєстровані на мотоцикл. Для підриву використали 500 г тротилу.

Журналіст Юрій Бутусов каже, що почерк убивць Максима Шаповала в Києві – такий же як під час вибуху журналіста Павла Шеремета в Києві і під час вибуху заступника начальника управління контррозвідки СБУ Донецької області Олександра Хараберюша в Маріуполі. Бутусов не має сумнівів, що російські спецслужби розгорнули широкомасштабну терористичну війну проти державних діячів і співробітників українських спецслужб, які беруть найактивнішу участь в боротьбі з окупантами.

Зазначимо, під час вибуху у Києві частини автомобіля розлетілися по периметру на 100 метрів і зачепили інші авто.

Все по темі: автомобіля  вибух  Київ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин