Чи корисна кава для здоров’я?

Недавні дослідження показали, що 60% дорослого населення у середньому випиває 1 чашку кави на день. А чверть опитаних визнає, що це – залежність. Проте мало хто знає, що кава може бути дуже корисною для здоров’я.

Як і в усьому, з кавою також потрібно знати міру, і зловживати нею не рекомендується. Але ті, хто насолоджується кавою в «розумних» обсягах, насправді, тільки покращують своє здоров’я! Деякі корисні властивості кави просто вражають: хто б міг подумати, що кава допомагає у боротьбі з цукровим діабетом 2-го типу або навіть із деякими видами раку? Проте це так.

Ось 5 хвороб, які бояться кави, як вогню.

Цироз печінки

Звичайно, не варто розглядати каву, як панацею від цирозу печінки. Не варто сподіватися, що вона врятує від алкогольного отруєння організму. Але вона може позитивно впливати на печінку і запобігати розвитку цієї жахливої хвороби.

Якщо вірити CNN, «2 додаткові чашечки кави на день можуть знизити ризик розвитку цирозу печінки на 44%». Тож якщо ви турбуєтеся про свою печінку, чашечка кави – це те, що потрібно!

Діабет 2-го типу

Діабет є серйозним захворюванням, яке мають лікувати медичні фахівці. Проте кава може стати одним зі способів запобігти цукровому діабету 2-го типу.

«Деякі дослідження показали, що ті, хто п’є багато кави, мають нижчий ризик розвитку діабету, ніж інші люди», – пише WebMD.

І хоча кажуть, що саме кофеїн є основним елементом у боротьбі з діабетом, дослідження показують, що це – не кофеїн, а саме кава створює позитивний ефект.

Серцеві захворювання

Вплив кофеїну на серце все ще вивчають. І коли йдеться про здоров’я серця, ви завжди повинні виконувати рекомендації лікаря. Проте насправді кава може бути корисною у запобіганні смертельної хвороби серця.

У статті Tech Times під назвою «Щоденна кава знижує ризик смерті від хвороб серця» обговорюється дослідження, в якому зазначається:
«Регулярне вживання кави було прямо пропорційно пов’язано з ризиком… смерті від серцево-судинних захворювань».

Тож ті, хто стурбований здоров’ям серця, можливо, прямо зараз потягнуться за додатковою чашкою кави.

Рак

Хоча дослідження все ще тривають, учені Американського інституту з вивчення раку заявляють: «Дослідження показали, що певні продукти, такі як кава, можуть допомогти у боротьбі з раком». Очевидно, що каву не можна назвати «ліками». Проте ті, хто п’є каву регулярно, можуть непомітно для себе запобігти розвитку раку.

Хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера

Крім підтримки нормальної активності мозку, кава також може бути корисною у попередженні хвороби Альцгеймера і боротьбі із симптомами хвороби Паркінсона. «Нові дослідження показують, що три чашки кави на день можуть запобігти хворобі Альцгеймера у літніх людей, які відчувають погіршення пам’яті», – розповідає CBS News. Також у дослідженні йдеться про те, що щоденний заряд кофеїну може полегшити симптоми протікання хвороби Паркінсона.

Джерела: www.greatpicture.ru, silazdorovia

Все по темі: здоров`я  корисні поради  поради  харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин