Каратист з Лохвиці Олександр Свинаренко виборов «Бронзу» на чемпіонаті світу з кіокушинкай карате

Наш земляк став першим українським призером світу у дорослому кіокушині

1-2 липня в Астані відбувся VI ваговий Чемпіонат Світу з Кіокушинкай карате (WKO). У змаганнях брали участь двоє спортсменів з України, один з них Олександр Свинаренко з Лохвиці. Він виступав у ваговій категорії до 75 кг. Олександр провів чотири поєдинки.

У першому бою наш спортсмен переміг Магарама Еюбова з Казахстану. Другим суперником Олександра був росіянин Шаміль Рамазанов і теж залишився за бортом турніру. У чвертьфіналі Сашко переміг грузина Тенгіза Бастояні, а у півфіналі поступився росіянину Максиму Смолякову, який у підсумку став чемпіоном. Щоправда у Олександра росіянин виграв лише за попередження.

Таким чином Олександр Свинаренко став першим українцем в історії, який завоював медалі на Чемпіонаті Світу з Кіокушинкай карате (WKO). До змагань Олександра готував тренер Володимир Прядка.

Нагадаємо, що у травні Олександр Свинаренко став чемпіоном на IFK World Tournament 2017.

Все по темі: бронза  карате  Свинаренко