Здавати на права в Україні будуть по-новому

Перевірити свою підготовку до іспиту можна безкоштовно на офіційному сайті.

 

З 1 липня 2017 року Україна іспити зі знання Правил дорожнього руху будуть здавати за новими екзаменаційними питаннями. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

«Головний сервісний центр МВС представив нові екзаменаційні питання щодо знань Правил дорожнього руху, за якими з 1 липня будуть здавати іспити для отримання водійського посвідчення. Також перевірити свою підготовку до іспиту можна безкоштовно на офіційному сайті», – говориться в повідомленні.

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив, що в нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, які знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом.

Також він зазначив, що питання згруповані відповідно до категорій водійського посвідчення.

«Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів або вантажівок. Тести орієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила правила дорожнього руху, могла з легкістю відповісти на них. А до кінця 2017 року заплановано впровадження посиленого контролю над процесом складання іспитів – фото- і відеофіксація», – підкреслив Криклій.

Інших змін теоретична частина іспиту не зазнала: тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, які обираються системою випадково, тому завчити екзаменаційний білет тепер не вийде. Тест обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань за правилами дорожнього руху, 4 питання з улаштування та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

 

Все по темі: Здавати  права 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин