Кременчужанам смерділо, а чиновники хамили, лаборанти спали

Винуватця смороду виявили.

Як писав раніше «Вісник Кременчука» минула ніч була неспокійна для тисяч кременчужан, бо смерділо нестерпно від Молодіжного до Центру міста. 83 скарги отримали в Службі допомоги мера кременчужанам.

Розбір польотів провели зранку на апаратній нараді.

Мер Кременчука Віталій Малецький розповів, як його підлеглі хамили кременчужанам, які звертались по допомогу. Бо зранку отримав листа, де кременчужани скаржились наскільки «ввічливо» з ними спілкувались фахівці Служби допомоги мера кременчужанам

Начальник міської лабораторії Василь Товстий розповів, що мало того, що в них закінчились  реактиви, так він не хотів будити підлеглих.

(Тут треба нагадати масштаби поширення смороду і концентрацію. Що люди робили припущення про аварію на газопроводі, – авт.).

В результаті: начальник відділу екологічної безпеки Олексій Федюн заявив, що сморід поширила Кременчуцька ТЕЦ.

«Лабораторія виїжджала – перевищень не виявлено. Але показники діоксиду азоту та сірки підвищені. Ці хімічні речовини – продукти роботи ТЕЦ. Їх диспетчер сказав, що у них не було аварійних ситуацій », – сказав Олексій Федюн.

Міський голова Віталій Малецький додав , що винуватцям нічний смороду є і Кременчуцький завод технічного вуглецю.

Міська влада направить на ці підприємства листи з вимогою надалі при роботі враховувати розу вітрів Кременчука, щоб уникнути поширення промислового запаху в житлових кварталах.

Все по темі: сморід. дзвінки  телефонували 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин