У Департаменту освіти в Кременчуці хочуть забрати 9 млн

Мер Кременчука прогнозує, що до кінця року дефіциту бюджету у місті не буде.

У Кременчуці за червень бюджет міста був перевиконаний на 8 мільйонів гривень. Збільшення надходжень до бюджету були й у травні, але на меншу суму, оскільки через свята місяць був коротким.

За словами мера Кременчука Віталія Малецького, до кінця року очікується 100% виконання бюджету, без дефіциту.
«Сподіваємося, що позитивна тенденція розвитку економіки збережеться, а надходження до бюджету будуть зростати – повідомив Віталій Малецький. – І ми вийдем на кінець року майже зі 100% виконанням бюджету. Єдине чого у нас не буде, так це вільного залишку. У першому півріччі наявність економії була в розмірі 21 мільйонів, які були на рахунках головних розпорядників (начальників відділів і управлінь, комунальних закладах), 9 мільйонів з яких в Департаменті освіти. Це свідчить проте, що певний резерв у міста є».

Начальник Департаменту Геннадій Москалик повідомив, що ці кошти ще хочуть витратити на ремонт, але вони не були використанні у червні, оскільки працювали пришкільні табори і фарбувати підлогу, було б не доречно.

«Перша потреба Департаменту освіти була 96 мільйонів, нині 58, – пояснив Віталій Малецький. – Є ситуація, коли використано 40% грошей, є 60%, а на кінець року розпорядники просять ще кілька мільйонів, щоб почувати себе спокійно».

Мер Кременчука також зазначив, що по кожному управлінні буде проведений аналіз щодо не використаних коштів. Залишки направлятимуть на програму «Турбота», яка діє для малозабезпечених і закупки інсуліну у місті.

Все по темі: бюджет  гроші  Департамент освіти  перевиконання 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин