Вантажні автобуси так і не зникли з Кременчука

Один з перевізників просто змінив вивіски на перероблених транспортних засобах, домовившись з сільрадами про курсування мікроавтобусів з їх населених пунктів до Кременчука.

Як писав «Вісник» раніше у Кременчуці з 1 липня цього року введено заборону експлуатації маршруток,  перероблених з вантажних в пасажирські.

Також раніше повідомляли, що таких маршруток у кременчуцьких перевізників близько 40 і тепер на них табу

3 липня на апаратній нараді у мерії віззвітували: транспортного колапсу після зняття вищеназваних маршруток не  сталось.  Пасажирів вивозили тролейбусами і існуючими маршрутками. Дехто з перевізників вже випустив нові транспортні засоби,   а дехто обіцяє це зробити найближчим часом.

Траплялись «пробої» в графіку, коли пасажирам доводилось чекати маршруток більш, ніж це передбачено графіками, та це виправляють, запевнив головний транспортник Кременчука Руслан Івашина.

Та він акцентував: уже  зрозуміло, якщо не замінити всі 40 мікроавтобусів, які стали поза законом, то 1 вересня, коли школярі і студенти поїдуть на навчання, колапс таки виникне.

 

Перехитрив усіх?

Інше питання – мікроавтобуси-“вантажівки” не зникли з вулиць Киеменчука. Так один з керівників, підприємств-перевізників, а саме Костянтин Мірошніченко, його підприємство працює на маршруті 3б, просто змінив вивіски на перероблених транспортних засобах.

Так з 1 липня в місті їздять автобуси №117 -а і 208- б, які повністю дублюють маршрут 3б.

Головний транспортник міста Руслан Івашина повідомив, що в Полтавській ОДА зазначають: дозволу не давали на відкриття вищеназваних маршрутів.

Перевізник просто домовився з  сільськими радами на вивезення мешканців.

За це пан Мірощніченко отримав від мера Кременчука Малецького звання “транспортного пірата”.

“Вони дублюють наші маршрути,  забирають пасажирів. Вважаю,  що правоохоронці мають перевірити законність перевезень”,- зазначив Віталій Малецький.

Він вказав, що тепер з недобросовісним перевізником мають розбиратися правоохоронці. Також зазначив, що потрібно піднімати питання про різ рванням з цим підприємством договору на перевезення в Кременчуці.

Все по темі: маршрутки  перевезення  транспорт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин