Автоподстави на дорогах: що потрібно пам’ятати водіям

Трюків p автопідставоюв дуже багато. Виглядають вони по-різному, але всі мають спільну рису. Шахраям потрібно переконати жертву, що вона винна, а проблему краще вирішити тут і зараз, тому що, начебто, згідно із законом буде дорожче.

На українських дорогах промишляють шахраї самих різних «порід і мастей». Для того, щоб витягнути зі своїх жертв гроші вони розробили десятки самих різних схем: від манекенів, які «самі кидаються під колеса» до різного роду інсценувань ДТП. Найчастіше, якщо вчасно зорієнтуватися, відчутних наслідків можна уникнути. Головне пам’ятати, що «розводіли» не зацікавлені у прибутті справжнього (!) патруля поліції і подальших розглядів в судах. Пропонуємо Вам кілька порад, які допоможуть уберегтися від автоподстав і їх наслідків.

 

– Купіть обов’язково відеореєстратор !!! Коштує він недорого, але річ просто необхідна. Відеореєстратор вас може врятувати не тільки в разі автопідстави, але і в будь-яких інших негараздах на дорозі.

– Завжди будьте дуже уважні на трасі, частіше дивіться по дзеркалах. Чи не поступайтеся дорогою гонщику, що підтискає і блимає ззаду. Не важливо підстава це або просто місцевий шумахер, їдьте як їхали, не потрібно нікому поступатися.

– Якщо вас зачепили, відразу зупиняйтеся, ні в якому разі не з’їжджайте на узбіччя. Не піддавайтеся на вмовляння шахраїв, які будуть вас просити подивитися пошкодження в спокійній обстановці. Навіть якщо через вас утворилася велика пробка – стійте на місці. З’їдете – все, вважайте що зникли з місця події, в такому випадку страхова компанія вам вже не допоможе.

– Відразу викликайте поліцію. Не вірте, якщо вам будуть говорити що вже викликали. Так само зателефонуйте друзям і обрисуйте ситуацію. Бажано щоб це чули «розводіли».

– Цікавий момент, якщо ви скажете підставлялам, що у все записано на відеореєстратор і викликаєте поліцію, вони вам обов’язково дадуть відповідь, що у них претензій до вас більше немає, можете їхати 🙂 Стійте на місці, до них то у вас претензії точно є.

– Не виходьте з машини, спілкуйтеся тільки через трохи відкрите вікно.

– Не треба думати що маленька подряпина це дрібниці, нарахують вам по повній. Ще можуть запропонувати з’їздити в сервіс оцінити ушкодження, зрозуміло в їхній. Там сума може збільшитися ще в кілька разів.

– І найголовніше пам’ятайте, що законне рішення проблеми підставлялам вкрай не вигідно. В такому випадку грошей вони не отримають ще й засвітяться.

Це були поради для інтелігентного вирішення проблеми. Якщо у вас є хороші знайомі, то це питання можна вирішувати вже по іншому. Але, в будь-якому випадку, в такі ситуації краще взагалі не потрапляти.

Все по темі: Автоподстави  водії 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин