Прострелили голову: поліція розповіла подробиці вбивства двох людей

Підприємців, які зникли рік тому, вбили двоє чоловіків. Раніше затримали першого підозрюваного, який викрав транспорт загиблих. Нині знайшли другого співучасника злочину.

Обласні правоохоронці повідомили подробиці вбивства двох людей. Рік тому чоловік із жінкою на своєму автомобілі поїхали у невідомому напрямку та зникли безвісти. Люди, близько року, перебували в розшуку. Живими, їх так і не знайшли… Вже, виявили їх тіла у лісосмузі.

Як повідомляється на сайті Нацполіції у Полтавській області, у обох виявлено вогнепальні поранення голови. Раніше за підозрою у викраденні автомобіля, на якому зникли люди, було затримано 36-річного чоловіка. Проте, в ході слідства стало відомо, що зловмисник був не один, а разом із 33-річним мешканцем Київщини.

«Раніше він вже був судимим, – повідомив т.в.о. начальника поліції Полтавщини Сергій Чиж. – Цього підозрюваного також було затримано. Він перебуває під вартою».
У чоловіків була вилучена зброя. Результати експертизи доводять, що саме з цієї зброї вбито обох потерпілих. Обом убитим прострелили голови…

За справою порушено ряд кримінальних проваджень.

Все по темі: подробиці вбивства  прострелили голову 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин