Громадські формування у Кременчуці відзвітувалися за «хліб насущний»

На рік організаціям у місті було виділено 100 000 гривень. Зловмисників стали затримувати активніше, як і переходити від однієї організації до іншої.

У Кременчуці шість громадських формувань відзвітувалися у міськраді, що саме вони робили протягом півроку та чи не просто так вони отримують бюджетні кошти. Всього на рік їм було виділено загальну суму – 100 000 гривень.

Секретар міськради Юрій Гриценко повідомив, що цього року громадські формування працюють набагато краще.
«У минулому році було по декілька затримань, а сьогодні пролунали цифри щодо 65 затримань, – зазначив Юрій Гриценко».

Крім того, що громадські організації почали активно затримувати порушників і передавати їх до поліції, вони ще почали перебігати від однієї організації до іншої. Так, «Потоцька сотня» цього року практично ніде не приймала участі, оскільки її представники перебігли в «Українськи козаки», да наразі вже нараховується 180 чоловік.

Офіційно позбавити права в одній організації, і навпаки прийняти у другу, встигли ще не всіх. Дехто продовжує висіти у «повітрі». Але тих учасників громадських формувань, які у Кременчуці проявили себе найкраще, затримали зловмисника, або змогли неодноразово виявити і припинити правопорушення, на найближчій сесії міськради, 20 липня, нагородять грамотами.

Все по темі: громадські формування  гроші  затримання  злодії 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин