Кременчуцькі медики закликають містян вакцинувати дітей проти кору

Лікарі нагадують: вакцинація проти кору, паротиту й краснухи входять до переліку обов’язкових профілактичних щеплень в Україні і проводяться для дітей безкоштовно згідно з календарем вакцинації.

За інформацією заступника головного лікаря з поліклінічної роботи дитячої лікарні Надії Боровик, дитячі поліклініки міста Кременчука забезпечені комплексною вакциною проти кору. Щеплення безкоштовне, тож батькам радять робити вакцинації своїм дітям вчасно, відповідно до рекомендацій лікарів.

За даними Міністерства охорони здоров’я  України, у червні 2017 року на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число захворілих з початку року до 962. Найбільше людей заразилися кором у Івано-Франківській та Одеській областях.

Більше 70% захворілих з початку року – 697– діти та підлітки.

На Полтавщині вже три випади з початку року.

ДОВІДКА

Кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вона проявляється високою температурою, нежиттю, кашлем, висипом, іноді до симптомів додаються блювання і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією чи викликати ураження головного мозку.

Все по темі: вакцина  кір  щеплення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин