І знову “Петя”. Третина українських банків постраждала від кібератак

Від кібератак постраждала третина українських банків.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку за результатами робочої наради

“Так загалом від дій зловмисників постраждала третина українських банків. На сьогодні всі ці банки вже мінімізували наслідки дій зловмисників та майже повністю відновили свою роботу у звичайному режимі”, – йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що з метою подолання наслідків кібератаки в банківському секторі Правління НБУ 29 червня прийняло рішення “Про запровадження надзвичайного режиму роботи в окремих банкахˮ.

“Остання кібератака продемонструвала, що українському банківському сектору потрібно ретельно перевірити захист своїх інформаційних ресурсів та посилити безпеку електронної мережіˮ, – заявив Я.Смолій.

При цьому за даними заступника директора Департаменту безпеки НБУ Антон Кудін повідомив, що всі спроби кібератак на інформаційні системи Нацбанку нейтралізуються фахівцями команди реагування на кіберінциденти.

Він уточнив, що інформаційні ресурси регулятора не постраждали, незважаючи на масовані кібератаки на них. Зокрема, за словами А.Кудіна, протягом всього минулого тижня у штатному режимі функціонували електронна інфраструктура НБУ, у тому числі система електронних платежів, якою користуються банки, та внутрішня комп’ютерна мережа центрального банку.

Крім того під час наради прийнято рішення про створення Центру кіберзахисту Національного банку України (CSIRT-NBU) з метою оперативного реагування та обміну інформацією між усіма суб’єктами банківського ринку та правоохоронними органами в режимі реального часу.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин