Енергетика речей впливає на життя

У кожному будинку є безліч речей: нові, старі, подаровані, придбані, отримані у спадщину. Одні з них використовують для оздоблення інтер’єру, інші мають функціональне призначення. Проте всі вони мають певну енергетику і по-різному впливають на атмосферу в оселі.

Речі з позитивною енергетикою

1. Квіти в горщиках

Рослини, які квітнуть, забирають у господарів частину негативної енергії. Проте відбувається це тільки в тому випадку, якщо люди дбають про квіти.

2. Вичинені шкури

Деяких людей лякають шкури тварин на стінах або в ролі килимів. Але вони мають дуже гарну енергетику, сприяють поліпшенню матеріального стану й оберігають нажите. Тож можна розмістити їх в офісі, щоб збільшити прибутки і капітал.

3. Засушені квіти

Хоча багато людей стверджують зворотне. Засушені квіти, поставлені у вазу, створюють своєрідний букет, сприяють добробуту, багатству, здоров’ю та затишку. Вони нейтралізують негативну енергетику. Згадайте, раніше в кожному сільському будинку пучки трав були підвішені під стелею або засунуті за одвірок.

4. Фігурки

Фігурки солдатиків, воїнів, матрьошок, що повторюють один одного і поставлені в ряд, є прекрасним засобом, що очищує енергетику. Слони, які йдуть один за одним і зменшуються в розмірах від більшого до меншого – це універсальний символ добробуту.

5. Подушки з вишивкою

Вони вважаються оберегом подружнього кохання. Якщо на подушках квіти – це оберіг здоров’я, якщо зображення людей або тварин – захищають від небезпек, якщо пейзажі – це допомагає бути успішним у своїх починаннях.

Речі з негативною енергетикою

1. Кімнатні капці

Ідеться про старі зношені або нові, але з дірками. Вони притягують негативну енергію. Якщо капці порвалися, їх потрібно винести з квартири.

2. Рослини, що в’ються

Живі рослини, стебла яких увивають стіни, не можуть перебувати всередині будинку. Вони притягують до себе різні хвороби. Їхні пагони слід розташувати таким чином, щоб в’юнкі стебла утворювали в горщику кулю. Можна встановити каркас із дроту. Але якщо рослина перебуває поза оселею, із зовнішнього боку, то це тільки на користь – ваш будинок буде захищеним.

Не слід вирощувати вдома і такі квіти, як братки. Їх традиційно саджають біля могил.

3. Пальма

Подаровану пальму ніколи не несіть в оселю – це на біду. Самостійно купувати можна, а от приймати її від гостей не варто.

4. Посуд із дефектами

Наскільки б не подобався посуд, але якщо він тріснув або від нього відколовся шматочок, його потрібно викинути без жалю. Тарілка символізує сім’ю. Вади посуду вказують на можливі проблеми у стосунках.

5. Хвойні рослини

Хвойні гілки доречно ставити у вазу лише в період новорічних свят. Тримати їх в оселі в інші пори року – погана прикмета. Можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин