Скасування мита на імпорт б / у авто з Канади в Україну не буде

Скасовується мито при імпорті б / у авто з України в Канаду.

Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй Facebook-сторінці повідомив, що скасування мита на імпорт б / у автомобілі з Канади в Україну немає. Замість цього мита будуть зменшені до 6,1%.

«Ніякого скасування мита на імпорт б / у авто з Канади немає. Є зменшення до 6,1%. Вся інформація в ЗМІ, заяви чиновників і політиків про скасування мита на б / у авто і зменшення до 7% на нові авто з Канади – помилка», – пише він.

За його словами, насправді, скасовується мито при імпорті б / у авто з України в Канаду.

Виявляється, пише Назаренко, що чиновники, які готували Угоду, і нардепи, які його ратифікували, «подбали» про інтереси простих українців-власників б / у автомобілів і скасували мито на поставки українських авто в Канаду.

«Тобто, власники стареньких Таврій і Жигулів зможуть без мит «продати» свої авто в Канаду», – зазначає Назаренко.

Він також нагадує, що текст Угоди з Канадою і з ЄС був підготовлений ще КМУ Азарова.

«Але ж могли б текст Азарова поміняти і підписати угоди з ЄС і Канадою в новій редакції зі скасуванням мит на імпортні авто? Чому підписали старий?», – додає він.

Нагадаємо, що раніше Назаренко заявляв, що з 1 серпня завозити б / у автомобілі з Канади в Україну можна буде без мита, а на нові буде встановлена ​​ставка 7%.

 

«На б / у авто походженням з Канади мито стало нуль, а на нові – 7%», – писав він на своїй Facebook-сторінці. Пізніше коментар був видалений і став недоступним

Все по темі: б / у авто  імпорт  Канада 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин