Гаражі кременчужан, які погрожували знести, виявилися незаконними

Місцеві мешканці опинилися у безвихідній ситуації.

У Кременчуці міськрада перевірила гаражі місцевих мешканців, які самовільно погрожував знести голова гаражного кооперативу «Синтез». Виявилося, що дев’ятеро кременчужан, гаражі яких хочуть знести, мають незаконні забудови. Вісім із них, це капітальні забудови.

Нагадаємо, що раніше «Вісник» вже писав про те, що гаражі кременчужан хочуть знести.

Як повідомили сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури, тепер для того, аби кременчужани могли узаконити свої гаражі, необхідно вносити зміни до генерального плану міста.

Депутат міськради Олександр Роженко зазначив, що на території самого кооперативу було виявлено купу порушено: двоповерхові забудови з офісами, станцію техобслуговування, і неподалік кооперативу незаконну автомобільну стоянку. А в одному з гаражів взагалі приймають металобрухт.

Гаражі кременчужан, які погрожували знести, розміщені між кооперативами «Синтез» і «Молодіжний». Ці гаражі люди будували своїми силами й за власний кошт. Голова кооперативу вже навіть обрізав людям електричні дроти.

Депутати міськради вирішили, що потрібно направляти всі служби міста для виявлення і фіксування порушень на території гаражного кооперативу «Синтез». Також, будуть думати, як людям можна узаконити свої забудови більше простішим, але законним методом.

Все по темі: гаражі  знесення  кременчужани  погрози 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин