Кременчужан попереджають: загранпаспорти видають із затримкою в тиждень

При оформленні біометричних паспортів можлива затримка видачі готових документів на тиждень.

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді керівник Центру надання адміністративних послуг Кременчука Тетяна Печериця повідомила, що у зв’язку із   тим, що у тричі збільшилася кількість звернень громадян щодо отримання закордонних паспортів, можлива затримка видачі готових документів на тиждень.

Вона говорить, що за повідомленням Державної міграційної служби України, єдиним підприємством, яке виготовляє біометричні паспорти є «Поліграфічний комбінат «Україна».

У зв’язку з тим, що попит на їх продукцію зріс майже втричі, підприємство не встигає вчасно виконувати всі замовлення.

В повідомленні також йдеться, що дізнатися про стан оформлення та друку документа можна за допомогою електронного сервіса на офіційному веб-сайті ДМС України, дані сервіса оновлюються тричі на день. За прогнозами попит на закордонні паспорти має знизитися вже у другій половині липня – на початку серпня (як це відбувається щороку наприкінці туристичного літнього сезону), тому громадянам, які не планують подорожувати за кордон у найближчі місяці, у міграційній службі радять не стояти у чергах, а зачекати кілька тижнів та оформити документи у значно більш комфортних умовах.

Все по темі: видача  паспорт  термін 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин