У Кременчуці  люди проти свавілля «Кременчукгазу»

Вкотре кременчужан обурює, що «Кременчукгаз» діє неправомірно. Включився депутат Кременчуцької міськради, фракція УКРОП Олександр Кальченко.

Цього разу обурення депутата і його виборців викликали рахунки, виставлені мешканцям будинку №17/11 по вулиці Лесі Українки, згідно яких мешканцям будинку нарахували по 16 кубічних метрів газу на одного, що майже вдвічі більше, ніж має бути за Законом. Після втручання депутата Кальченка і обіцянок перерахувати спожитий об’єм газу по 8,6 кубічних метрів, перерахунок зробили і виставили по 11 кубічних метрів.

Ситуація з введенням в оману мешканців міста та свавіллям відповідальних осіб “Кременчукгазу” змусила депутата Кальченка винести на наступну чергову сесія Кременчуцької міської ради проект рішення, направлений на врегулювання відносин кременчужан з “Кременчукгаз” щодо встановлення побудинкових лічильників і розподілу спожитого газу між мешканцями багатоквартирних будинків.

«Враховуючи , що проблема стосується не тільки одного будинку, я підготував проект рішення міської ради, де вказав, що на підставі змін до Кодексу газорозподільних мереж, з листопада 2016р. установка всіх загальнобудинкових лічильників газу, повинна проводитися з попередженням споживача про установку газового лічильника, за десять робочих днів, на якому повинна бути відмітка про вручення цього попередження, чого виходячи з заяви мешканців будинку зроблено не було, отже лічильник встановлений незаконно, і це є самоуправство з боку міськгазу. Цей проект рішення чомусь категорично відмовляються вносити до порядку денного наступної сесії міськради, невже все слова і видимість боротьби міської влади з міськгазу за права кременчужан є блефом», – написав депутат.

Все по темі: депутат  звернення  Кременчукгаз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин