У Кременчуці над бізнесменом «Крембіч» вже хочуть вчинити самосуд

Проти підприємця, який на території гаражного кооперативу переробляє автомобільні шини, постали мешканці Великої Кохнівки. Люди прийшли до міськради з вимогами, аби діяльність чоловіка припинили. Також кременчужани погрожують перекрити Полтавський проспект.

У Кременчуці люди повстали проти директора приватного підприємства «Крембіч», який веде свою діяльність на території гаражного кооперативу «Луговий». Власник фірми впевнений, що не порушує закон. Оскільки на території гаражного кооперативу він веде свій бізнес, бо є членом кооперативу, а приватною діяльністю займається тому, що є власником підприємства. Саме це В’ячеслав Бульба (директор фірми) повідомив сьогодні на комісії у міськраді, куди прийшли й самі кременчужани. Люди скаржаться, що через переробку його шин, вночі стоїть неймовірний сморід, а також, що він нахабно труїть людей чадним газом.

Раніше «Вісник» вже повідомляв про те, що фірма «Крембіч» труїть людей вже більше трьох років.

«Я не спалюю шини, а переробляю, – повідомив директор фірми В’ячеслав Бульба. – Вони проходять переробку в спеціальних печах. Всі звіти в екологічній інспекції у мене є. Я не забруднюю атмосферу».

Натомість, кременчужани, які мають гаражі в кооперативі «Луговому» та ті, що проживають поряд, говорять, що чоловік розвів там підприємство на півгектара.

«Там і купа шин лежить, і вже з’явилося звалище, – повідомили мешканці Великої Кохнівки. – Шини вони палять вночі, вікна не можливо відкрити, а вдень підприємство не працює. Він повинен там займати території з розрахунку не більше, ніж 2 гаражі (сам бізнесмен говорить, що 4). Нам вже увірвався терпець, перекривати Полтавський проспект вийдуть мешканці вулиці Некрасова, Жукова, Аерофлотській. Вчора ми зустрічалися з бізнесменом віч-на-віч. Він дуже погано з нами поводимся, лише усміхався нам і говорив, що ми йому нічого не зробимо. Кричав, щоб подавали до суду, оскільки ми його і так програємо. Взагалі, ми вчора ледь не влаштували самосуд».

Депутати міськради повідомили, що вирішуватимуть це питання негайно. Скарги про бізнес на території кооперативу, а також забруднення атмосферного повітря, будуть направлені в усі можливі інстанції.

Також, депутати хочуть піти й на радикальні міри, як звернутися до ПАТ «Полтаваобленерго» про відключення бізнесмену світла. Перекрити постачання електроенергії до «підприємства» людям пообіцяв вчора і голова кооперативу.

Депутат міськради Олександр Роженко зазначив, що потрібно створити такі умови, щоб бізнесмен сам розвернувся і пішов. Подіяти на підприємця законно обіцяють протягом місяця. Кременчужани погодилися почекати і не перекривати Полтавській проспект.

Все по темі: бізнесмен  Крембіч  Міськрада  самосуд 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин