У Кременчуці  знову навчатимуть водіїв тролейбусів

Навчання безкоштовне і ще тисяча гривень  стипендії.

З метою подолання кадрового дефіциту на комунальному підприємстві «Кременчуцьке тролейбусне управління» за професією «водій тролейбуса» 10 липня виконавчим комітетом затверджене рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству

«Кременчуцьке тролейбусне управління» на самостійну організацію навчання осіб за професією «водій тролейбуса».  Навчати першу групу  водіїв планують розпочати вже з 24 липня.

Навчатимуть водіїв тролейбусів на базі навчального центру  комунального підприємства. Навчання буде безкоштовним. Підприємство бере на себе зобов’язання за власний рахунок здійснити надання учню (одержувачу) освітньої послуги з професійно-технічної освіти в порядку та на умовах, визначених  договором. Крім того, учням встановлено щомісячну оплату під час професійного навчання в розмірі 1тис. гривень.

В той же час договором передбачено, що у разі його дострокового розірвання  внаслідок порушення договірних зобов’язань учнем або з ініціативи учня, в тому числі у разі відрахування одержувача освітньої послуги, або звільнення вже працівника з посади водія тролейбуса протягом одного року, кошти підприємства, понесені на витрати професійного навчання та виплачені учню, мають бути повернуті учнем (працівником) підприємству у повному обсязі.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин