Мешканці 278 кварталу Кременчука протестують – проти газової заправки

 

Делегація від мешканців 278 кварталу закликала депутатську комісію міської ради Кременчука із земельних питань та екології не дозволяти встановленню нової газової заправки. У комісії пообіцяли розібратися в даній проблемі.

Модульний блок (цистерна на рейках) газової заправки мають встановити в районі церкви, що у 278 кварталі. Однак мешканці говорять, що даний район і так перенасичений АЗС. На невеличкому відрізку їх аж 5 одиниць. Тому екологічний стан довкілля не дуже привабливий. Враховуючи те, що до мікрорайону доходять запахи з пропарювальної станції. Якщо з’явиться нова заправка, дихати взагалі буде нічим.

За словами заступника міського голови Дмитра Кравченка, якщо такий модульний блок будується на приватній території, то забудовнику дозвіл від місцевої влади не потрібен. Якщо ж це об’єкт підвищеної небезпеки, то дозвіл видається у Києві.

Однак у депутатів виникли сумніви щодо того, що місцева влада взагалі ніяк не впливає на ситуацію. Тим паче, що у столиці не так давно стали забороняти встановлення подібних газових заправок. Тому на наступне засідання земельної комісії, яке пройде на початку серпня, депутати запросили висновки від структурних підрозділів міськвиконкому –  архітектури та екологічного відділу. На засідання також запрошуються представники двох подібних газових заправок, які вже працюють на Раківці і на вулиці Київській. І разом будуть розбиратися, чи правильно функціонує цей бізнес.

Все по темі: 278 квартал  заправка  протест 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин