Прості кулінарні поради

1. Чисті руки

Руки шеф-кухаря – атрибут чистоти, але навіть вимиті з милом руки здатні зберігати запахи риби, цибулі, часнику, копченостей. Щоб не втрачати час над умивальником, використовуйте трохи зубної пасти.

2. Свіжа зелень

Є два способи зберегти зелень соковитою, і обидва мають право на існування. Тим, хто надає перевагу зручності та вважає за краще зберігати зелень у холодильнику, радимо помістити її в контейнер і накрити паперовою серветкою.

Серветка буде вбирати зайву вологу, не дозволяючи їй накопичуватися на листках і стеблах. Занадто швидко зелень в’яне в холодильнику саме через вологу.

Професіонали кулінарної справи зазвичай використовують інший спосіб. Зверніть увагу, що в кулінарних шоу кухарі відщипують петрушку, кріп або кінзу, що стоять у вазі. Вам потрібна посудина, яка розширюється донизу. На дні має бути невелика кількість води. Зелень, що стоїть у такій посудині, буде зберігатися довше і краще, ніж у холодильнику.

3. Свіжі овочі

Овочі, як і зелень, не переносять конденсат, але їх краще зберігати в холодильнику. Що робити? Як зберігати овочі так, щоб вони залишалися соковитими, але не гнили від вологи? Серветки тут не вистачить.

Вам знадобиться звичайна губка, а краще дві. Покладіть їх у самому низу, а овочі викладіть поверх. Навіть ті з них, що знаходитимуться ближче до губок, не почнуть псуватися.

4. Чиста мікрохвилівка

Мікрохвильову піч чистити незручно, а спеціальними ковпаками і кришками користуються не всі. Існує перевірений спосіб максимально спростити цей процес – і знову на допомогу приходить губка.

Просочіть її мильною водою і покладіть у мікрохвильову піч на кілька хвилин за середньої температури. Вода з неї випарується і розм’якшить присохлий жир. За допомогою парникового ефекту ви з легкістю зробите цю роботу!

5. Обробна дошка

Серед кухонного начиння саме вона заслужила на звання одного з найбрудніших предметів у будинку, особливо дерев’яна. При цьому скляною користуватися незручно, вона занадто важка, а решта збирає у собі залишки їжі.

Важливо добре її мити і вчасно чистити. Одного разу на тиждень буде досить, щоб забути про бактерії, які можуть там оселитися.
Змішайте оцет із водою 1 до 1 так, щоб вам вистачило на протирання дошки. Залиште її так на хвилину і промийте водою. Чистота і лад!

6. Зубчики часнику

Ідеться не про якусь особливу техніку надрізання часточок. За допомогою цього способу ви зможете очистити відразу десяток зубчиків.

Візьміть контейнер або велику банку, засипте туди зубчики і щільно закрийте. Після цього струшуйте ємність упродовж 10 секунд круговими рухами. Лушпиння відокремиться саме собою.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин