Кременчужанам перепризначать субсидії на наступний 12-ти місячний термін

Вперше з поточного року змінено механізм перепризначення житлових субсидій. Кременчук має найнижчий відсоток з перепризначення субсидій (по Автозаводському району – 29%; по Крюківському району – 26%).

Про це йдеться в інформації, яку поширює Департамет інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації за підписом в.о. директора Департаменту В.М. Пилипенко.

У документі зазначено:

«Вперше з поточного року змінено механізм перепризначення житлових субсидій, яким передбачено перепризначення субсидій з травня всім одержувачам на наступний дванадцятимісячний термін без звернення громадян.

Крім того, рішенням Уряду внесено суттєві зміни до порядку нарахування субсидій, зокрема: змінено норму щодо обрахування доходів (доходи враховуються за попередні чотири квартали, включаючи дохід за І квартал поточного року) та передбачено обмеження при призначенні субсидії на наступний термін субсидіантам, які мають прострочені понад 2 місяці борги з оплати за житлово-комунальні послуг.

З урахуванням внесених змін органами соцзахисту населення забезпечена робота щодо перепризначення субсидій на наступний термін.

Станом на 11 липня завершено перепризначення субсидій в Гадяцькому та Гребінківському районах.

У Машівському, Семенівському, Хорольському, Миргородському, Лохвицькому, Чорнухинському, Диканському та Козельщанському районах вже розраховано субсидії на новий період понад 90% субсидіантам.

Варто пришвидшити процес перепризначення субсидій у м.Кременчуці, оскільки мають найнижчий відсоток перепризначення субсидій (по Автозаводському району – 29%; по Крюківському району – 26%).

Водночас звертаємо увагу одержувачів субсидій, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, на необхідності її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу. Від цього також залежить процес перепризначення субсидій на наступний термін.

Якщо борги будуть погашені протягом 2-х місяців або укладено договір про їх реструктуризацію, субсидія буде перепризначено з травня 2017 року. Якщо після спливу 2-х місяців – субсидія буде призначена з місяця погашення боргів або їх реструктуризації».

Все по темі: Кременчук  перепризначення  субсидія 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин