Мурал біля Кременчуцької виховної колонії прикрасив обкладинку Міжнародного фестивалю

Нещодавно італійський вуличний художник Millo створив мотивуючий мурал на стіні Кременчуцької виховної колонії і дав йому назву «Power of Imagination» або «Сила уяви».

Мурал на стінах Кременчуцької виховної колонії став обкладинкою для офіційної сторінки в Facebook Міжнародного фестивалю Мураль Mural Social Club.

Зазвичай головними героями робіт художника є дружні мешканці міст у своїй звичній обстановці, зображені в досить іронічній формі. В його роботах добре просліджуються людські почуття, які Millo зображає за допомогою несподіваних речей. Millo створив мурал «Силу уяви» в своїй унікальній чорно-білій стилістиці з кольоровими деталями. Головний герой – хлопець, що сидить у власноруч збудованому дерев’яному літаку, акцентуючи увагу на тому, що дитяча уява не має меж і в ній кожен може бути ким завгодно, будь-то пілотом, розробником літаків або астронавтом.

«Сила уяви» – мій новий мурал на дитячій виховній колонії, створений для проекту Mural Social Club: Back to School!
Сила уяви – це ключ до безкінечних мрій, що сприяють розвитку нашого власного творчого потенціалу. Сила уяви – це та сила, що спонукає нас втілювати свої особисті мрії та довіряти життєвим можливостям. Я створив цей мурал з ціллю надати надію та сили всім тим, хто залишає позаду тяжкий шлях» – коментує Millo свою роботу.

Довідка

Проект «Back to School» прагне привнести в буденність вихованців колонії більше яскравих кольорів через вуличне мистецтво, адже витвори мистецтва, особливо ті, що створені всесвітньо відомими митцями, спонукають до розвитку власного потенціалу як в малюванні, так і в іншій діяльності. Можливо, згодом світ побачить результати творчості вихованців колонії на будинках міст різних країн світу.

Створення муралу художником відбулося в рамках соціального проекту Mural Social Club: Back to School! за ініціативи Дмитрий Палиенко (Dmitriy Palienko), засновника благодійного фонду Sky Art Foundation та за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine).

Кураторами проекту “Back to School» виступють Julien Malland(Франція) та Oleg Sosnov (Україна).

Фото: Левчановська Вікторія

Все по темі: Back to School  Mural Social Club  виховна колонія  мурал 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин