У Кременчуці розробляється житлова програма для АТОвців

Депутати планують ухвалити Програму забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей на 2017-2020 роках

Наразі на  засіданнях постійних депутатських комісій Кременчуцької міської ради триває обговорення Програми  забезпечення житлом учасників антитерористичної  операції та членів їх сімей на 2017-2020 роках. За умови прийняття документу на черговому засіданні сесії, учасники АТО Кременчука  матимуть можливість придбати власне житло за фінансової підтримки обласних і міських бюджетів, а також за рахунок власних коштів. Співвідношення цих фінансових ресурсів  буде наступним, а саме, 25% від загальної суми становитимуть кошти обласної субвенції, 25% – кошти міського бюджету та 50% –  кошти учасників Програми.

Учасникам АТО бюджетна підтримка на будівництво (придбання) житла надаватиметься на безповоротній основі та лише один раз. За весь період дії Програми  забезпечення житлом учасників антитерористичної  операції та членів їх сімей житлом планується забезпечити 79 учасників АТО, з яких у І-й рік – 13 громадян такої категорії, повідомляє рес-служба мерії.

 

Для довідки: опосередкована вартість спорудження житла встановлюється згідно наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нормативна площа житла становить 21 кв. метр загальної площі на кожного члена сім’ї та 10,5 кв. метрів додатково на сім’ю (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2009р. №140 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом»).

Оплату інших витрат, пов’язаних з будівництвом (придбанням) житла, зокрема за понаднормативну вартість житла, винагороду  (відшкодування) за обслуговування (управління) коштів, оформлення житла у власність, тощо, здійснює Учасник Програми за рахунок власних коштів.

Обсяги фінансування Програми визначаються щороку в межах бюджетних призначень, визначених рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування про обласний та міський бюджети

 

 

Все по темі: АТОвці  житло  Кременчуці  програма 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин