У лікарні інтенсивного лікування «Кременчук» підбили підсумки за півріччя

 

Сьогодні у третій міській лікарні, на базі якої створили головну лікарню госпітального округу «Кременчук» провели збори колективу, на яких підбили підсумки роботи лікувального закладу за перше півріччя.

На зборах були присутні заступник міського голови Ольга Усанова і керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук.

Головним досягненням медиків  було визначено саме створення лікарні інтенсивного лікування «Кременчук», як головної лікарні госпітального округу.

За даний період збільшилося кількість операцій, розширилися їхні можливості, говорять медики. Так, у відділення нейрохірургії наразі працює доктор наук.

Головний лікар лікарні Віктор Сичов зауважив, що кременчужани часто-густо їздять на лікування у інші міста. Даремно вони це роблять, оскільки у Кременчуці медицина на належному рівні. Крім того, він назвав чутки про шалені побори пацієнтів брехнею. Крім оплати на витратні матеріали, вони не витрачаються на оплату праці лікарів.

Лікарі постійно навчаються, удосконалюючи свої знання. Розроблено програму «Стоп інфаркт». І взагалі, рухаємося вперед, не зупиняємося, тримаємо пульс на реформах, зазначали на зборах.

Все по темі: інтенсивне  Кременчук  лікарня  лікування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин